aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

Dlouho očekávaný nový design homepage včetně několika nových podstránek je tady!

Dlouho očekávaný nový design homepage včetně několika nových podstránek je tady!

Před měsícem jsme vás informovali o chystaném webu redesignu, který má malé zpoždění vlivem několika programátorských oříšků, které nastaly. Nyní vám představujeme nový layout úvodní stránky, která přináší zjednodušení a lepší přehled o nabídce webu.

První změna nastává v hlavičce webu (horní lišta s vašimi přihlašovacími údaji).

Zde se nově objevují následující položky:

- O NÁS – nová sekce o našem portálu, jeho vývoji a stručného představení našeho nového složení.

- KONTAKTY – rychlý přístup k základním informacím, které dříve byly pouze v patičce webu.

- NEVÍTE SI RADY? – nový rychlý formulář pro snadné odeslání dotazu na domovníka, a také cesta do sekce DOTAZY A ODPOVĚDI, kde najdete nejčastěji kladené dotazy a také soubory ke stažení.

Zbytek položek již znáte, jen jsou umístěny rovnou v hlavičce pro ještě snadnější přístup, registraci a přihlašování.

V hlavní části úvodní stránky nově naleznete 4 barevné dlaždice hlavní nabídky.

Oranžová dlaždice Založte skupinu vás přenese do nové sekce, která kompletně představí výhody, funkce a veškeré možnosti jež nabízí založení jakékoliv skupiny (např. spolužáci, sportovní kluby a kroužky, ulice, obec, vhod bytového domu apod.). Sekce zároveň nabídne, kromě možnosti rovnou se registrovat, také nezávazné vyzkoušení dema, anebo PDF manuál ke stažení, kde můžete detailně prostudovat vše, co na vás čeká.

Žlutá dlaždice Spravujte svůj dům vás přenese do nové sekce, která kompletně představí výhody, funkce a veškeré možnosti jež nabízí založení on-line prostoru pro vaše SVJ/BD nebo i rodinný domek, kanceláře a firmy. Sekce zároveň nabídne, kromě možnosti rovnou se registrovat, také nezávazné vyzkoušení dema, anebo PDF manuál ke stažení, kde můžete detailně prostudovat vše, co na vás čeká.

Zelená dlaždice Produkty a služby vás přenese do nové sekce, která kompletně představí akční nabídky a výhody pro registrované uživatele, e-shop se vším pro bydlení a taky realitní část webu sousedů. Sekce také nabídne, kromě možnosti rovnou se registrovat, další informace o tom, co vše na webu najdete a jaké další benefity můžete čerpat.

Modrá dlaždice Volný čas a zábava vás přenese rovnou do sekce Magazín, se spoustou chytrého, odborného i odpočinkového čtení včetně možnosti soutěžit s námi o ceny.

Pod hlavní nabídkou můžete shlédnout nově zpracované Reference, co o nás napsali naši uživatelé.

Nová sekce DOTAZY A ODPOVĚDI (dřívější PORADNY – které již na webu nenajdete) funguje k nalezení a zodpovězení různých otázek, které ohledně fungování sousedů máte (odkaz naleznete ve formuláři „Nevíte si rady?“ a v patičce webu). Pokud máte jakýkoliv dotaz, využijte k němu formulář v horní liště.

Nový vzhled úvodu přináší větší přehlednost a logiku stánek. Vaše uživatelské rozhraní jsme však zachovali. Přejeme vám příjemný čas strávený na sousedech, využití všech možností, soutěží, akčních nabídek i e-shopu se vším okolo bydlení, aby se vám dobře žilo.

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

Město

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality