aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

Sousedé přináší první z drobných úprav a vylepšení uživatelského prostředí

Sousedé přináší první z drobných úprav a vylepšení uživatelského prostředí

Vážení uživatelé, na základě vašich připomínek, dotazů a názorů, a také jak jsme slíbili při představování nového vzhledu úvodní stránky Sousedů na začátku roku, přinášíme jedny z prvních drobných úprav uživatelského prostředí, jak jste si již určitě všimli.

Představíme vám postupně tyto malé inovace a vylepšení, které mají za úkol dát vám lepší přehled, zjednodušení a tedy zpříjemnit váš čas na sousedech.

První úprava se týká levého menu, kde jsme sjednotili všechny typy společenstev, spolužáků, a jiných skupin pod jednotný název Moje skupiny. Rozdělení typů skupin je nyní barevné, pro jednodušší orientaci. Skupiny typu společenství SVJ nebo BD – je modré. Spolužáci a ostatní skupiny jsou oranžové. A každý typ skupin je pak řazen abecedně za sebou. Jak vidíme na příkladu na obrázku.

Nově je také přesunuto tlačítko „HLEDAT SPOLEČENSTVO“ (nebo skupinu) – logicky pod seznam vámi vytvořených skupin.

Pokud budete zakládat novou skupinu jakéhokoliv typu, je zde tlačítko „+ Založit“, které vás vybídne ke zvolení typu skupiny. Anebo můžete vaši volbu zrušit křížkem v pravém horním rohu a vrátíte se zpět do vašeho menu.

Brzy se zase ozveme s dalšími novinkami o drobných úpravách a zlepšení.

Váš tým Sousedé.cz

Fotografie ke článku

Komentáře ke článku

Město

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality