aby se vám dobře žilo

aby se vám dobře žilo

Archiv pro rubriku “Sousedé.cz/poradna”

Nově! Finanční poradna a tipy jak ušetřit

Sousede.cz poskytují zdarma online prostor pro vedení a správu SVJ/BD a dalších zájmových skupin. A protože chceme našim uživatelům poskytovat další hodnotnou službu, dohodli jsme partnerství, která vám usnadní například rozhodování jaké pojištění je pro Vás nejvýhodnější a jak neplatit zbytečné poplatky.
...Zobrazit celý článek

Přemýšlíte o opravě vašeho bytového domu?

Chystáte-li provést zateplení obvodových stěn Vašeho domu tak vězte, že nejefektivnějším z pohledu funkčnosti, ceny a přínosů je realizace vnějšího kontaktního zateplovacího systému s izolantem z pěnového polystyrenu. Z pohledu požární bezpečnosti staveb je však možné použití pěnového polystyrenu v celém rozsahu pouze u objektů s požární výškou do 12m, u objektů s požární výškou od 12m do 22,5m je nutné doplnění nehořlavých pruhů s izolantem z minerální vlny.
...Zobrazit celý článek

Nově - Právní poradna

Máte dotaz, na který byste potřebovali znát právní názor? Přemýšlíte nad tím, jak převést byt či dům do osobního vlastnictví, nebo jak vytvořit nové stanovy pro vaše SVJ či BD? Pak můžete využít naši novou právní poradnu, kde na vaše online dotazy odpovídají zkušení advokáti ze serveru Dostupnyadvokat.cz.
...Zobrazit celý článek

Nová zelená úsporám

Od 15. března 2016, můžete podat žádost o dotaci pro bytové domy v programu Nová zelená úsporám. Již od loňského října mohli o dotaci žádat majitelé rodinných domů, od 15. 3. 2016 však přišla řada i na bytové domy.
...Zobrazit celý článek

Město

Příhlásit se

Zaregistrovat

Služby

Společenstva

Nabídka realit

Magazín

Nábytek

Lokality